Історія

history

ПАТ «Львівський холодокомбінат» – це підприємство з значним в Україні досвідом у виготовленні морозива. Холодні ласощі у Львові почали виготовляти понад 70 років тому.

У 1942 році на околиці міста збудували потужний холодильний комплекс площею понад п’ять тисяч квадратних метрів. У холодильнику зберігали НЗ-запаси: морожені м’ясо, рибу та фрукти.

Через чотири роки у 1946 на базі холодильника почали виготовляти морозива. У ті часи у місяць виготовляли 40-50 тонн ласощів.

У 1964 році біля першого холодильника зводять новий, розрахований на 10 тисяч тонн мороженої продукції. Оскільки площа холодильного комплексу значно побільшала, на його території вирішили відкрити фабрику з виробнитцва морозива. Яке виробляли у обсязі 300 тонн продукції у місяць.

В період 1995-1996 року підприємство почало переходити з державної власності в приватну, це допомогло підприємству залучивши більші кошти розвиватись, створювати нові робочі місця, збільшувати виробництво, асортимент морозива.

У 2001 році для зниження собівартості морозива було налагоджено виробництво глазурі в асортименті. За рахунок цього новинками сезону стало морозиво у фруктовій, карамельній глазурі та глазурі з горіхами.

У 2004 році на підприємстві відбувається модернізація.

Після модернізації підприємства кількість виготовленої продукції щороку зростає. У 2004 році на фабриці випускали 4 000 тонн морозива, у 2008 – 6 000 тонн, у 2010 – 8 000 тонн, 2012 - 10 000 тонн, 2014 - 12 500 тонн. Сезон 2015 року на підприємстві виготовити 15 200 тонн морозива.

З 2011 року на підприємстві створено виробничу базу для виробництва напівфабрикату, а саме: пельменів в асортименті , равіолі та вареників у фасованих та вагових упакуваннях та тісто (дріжджове, листкове).

З 2013 року асортименту напівфабрикату збільшили такими новинками як котлети!

До зимового сезону 2013 року на підприємстві почали випускати заморожені суміші овочів в асортименті.

У 2014 році на підприємстві було проведено реконструкцію фабрики морозива, збільшено виробничу площу понад 1000 квадратних метрів. Закуплено та введено у експлуатацію нове обладнання для виробництва морозива.

З 2015 року асортимент напівфабрикату поповнився пельменями виготовленими згідно стандартів якості ДСТУ 4437:2005.

Сьогодні Львівський холодокомбінат входить у трійку кращих українських виробників морозива. В асортименті підприємства понад 150 різновидів продукції.

Сезон-2016 потішить наших споживачів подальшим розширенням асортименту, новими смаками улюбленого морозива, новим фасуванням окремих видів морозива, а також покращеним, сучасним виглядом упаковок морозива.

Нагороди

Міжнародна виставку «Світ морозива та холоду 2013»

20-22 березня в м. Києві відбулась 10 міжнародна виставка «Світ морозива та холоду», участь у якій взяли понад 45 вітчизняних виробників та 12 іноземних компаній 138 країн, серед яких і ПАТ «Львівський холодокомбінат»

На стенді компанії, який було визнано одним з кращих, було представлено понад 100 видів морозива, презентовано напрям пельменів та вареників преміум-класу. На стенді щоденно велася активна робота з потенційними дистриб'юторами, постачальниками, контрагентами. Споживачі могли отримати вичерпні відповіді по питаннях виробництва, збуту та маркетингу.

Щоденно проводили дегустації м'якого морозива КаБаРе. Споживачі та експерти ринку мали змогу насолодитися витонченими смаками КаБаРе мохіто, маскарпоне з родзинками, шоколадного капучіно, ананасом ті іншими. Приємно було отримати багато схвальних відгуків від споживачів - ми в черговий раз переконалися, що працюємо в правильному руслі щодо впровадження нових видів морозива.

В рамках виставки відбувся конкурс на кращу якість морозива та дизайн упаковки. ТМ "Лімо" стала активним учасником обидвох конкурсів.

Так, за результатами конкурсу на кращу якість морозива, ТМ "Лімо" здобула 3 золотих та 3 срібних медалей.

  • Золота медаль
  • Золота медаль
  • Золота медаль
  • Срібна медаль
  • Срібна медаль
  • Срібна медаль

Сертифікати ISO

16 грудня 2010 року ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо» отримав сертифікат на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2009. Система управління якістю дозволяє чітко визначити і управляти взаємопов’язаними та взаємодіючими процесами, правильно поставити і досягти вимірні цілі діяльності.

29 січня 2015 року ПАТ «Львівський холодокомбінат» ТМ «Лімо» сертифікував впроваджену на підприємстві систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту FSSC 22000.

Гімн "Лімо"

Коли серед буднів так хочеться свята
І сумно та нудно години пливуть ,
Треба намовити маму і тата
Й разом на морозиво швидко чкурнуть.
Каштан чи славутич собі вибираєм,
Купуєм, ласуєм, смакуєм, їмо.
І наче у казку у мить поринаєм,
Всі знають що казка ця зветься лімо.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Лежу в магазині на першій вітрині,
Мене щойно з фабрики доправили сюди.
Я модний, я класний
І якість прекрасна.
Купи мене купи мене, купи мене, купи…

Коли раптом влітку розпечене сонце
Пече й не ховається навіть на мить,
Коли відкриваємо навстіж віконце,
А сонце все більше і більше шквальчить.
Коли серед буднів так хочеться свята,
Коли вільну хвильку ніяк не знайдеш,
Коли назбиралось турбот так багато,
З ЛІМО охолонеш від зайвих проблем.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Лежу в морозильнику в твоєму холодильнику,
Смачне, натуральне, без жодних барвників.
Холод пронизливий тріскучий і принизливий.
Турбуюсь, хвилююсь, ну хто б мене вже з’їв…

Якщо на душі смуток вогником тліє,
Ми знову по нього усі спішимо.
Ми холодом серце зігріти зумієм,
Лиш тільки ЛІМО, лиш тільки ЛІМО…
Тут кожен собі до смаку підшукає:
Ріжок чи пломбір, чи смачне ескімо.
Відставити справи, ЛІМО пригощає.
Перерва у нас – ЛІМО ми їмо.

Приспів:
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – зїмо і ще попросимо,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

Двері відкриваються,
Нарешті ти з’являєшся.
Ну здрастуй, забирай мене,
Хапай, чого стоїш?
Я дуже апетитне і якісне та ситне,
Ну зїж мене, вже зїж кажу, ну зїж, ну зїж,ну зїж…

Приспів (2 р.):
ЛІМО – дітям радість дарує,
ЛІМО- найкраще смакує,
ЛІМО – ти з нами вдома чи вдорозі ми,
ЛІМО – ми любимо морозиво.

 

Натискайте на кнопку «Play» та слухайте наш неймовірно позитивний гімн морозиву!

Завантажте аудіо файл на свій комп’ютер, та прослуховуйте його коли забажаєте

Акціонерам

До відома акціонерів публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат»! Публічне акціонерне товариство «Львівський холодокомбінат» код ЄДРПОУ 01553706 (далі-Товариство), яке зареєстроване та знаходиться за адресою: 79025, м. Львiв, вул. Повітряна, 2, повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів Товариства, які відбудуться 11 грудня 2017 року, о 11 год.30 хв. у Львівському палаці Залізничників (перший поверх, глядацький зал) за адресою: м. Львів, вул. Федьковича, 54/56. Реєстрація акціонерів та їх уповноважених осіб для участі в позачергових Загальних зборах акціонерів проводиться з 10 год. 00 хв. до 11 год. 15 хв. за місцем проведення зборів 11 грудня 2017 р. Право участі у позачергових Загальних зборах акціонерів, мають акціонери (їх представники), які обліковуються в реєстрі (переліку) акціонерів, складеного станом на 24 годину 05 грудня 2017 року.

Перелік питань, що виносяться на голосування (порядок денний):

1) Перелік питань, що виносяться на голосування (порядок денний):
2) Про обрання лічильної комісії Загальних зборів акціонерів Товариства.
3) Про обрання Голови та секретаря Загальних зборів акціонерів Товариства.
4) Про затвердження регламенту роботи Загальних зборів акціонерів Товариства.
5) Прийняття рішення про зміну типу та найменування Товариства.
6) Про внесення змін до Статуту Товариства шляхом викладення його в новій редакції. Уповноваження особи на 7) підписання нової редакції Статуту Товариства.
8) Про здійснення дій з державної реєстрації нової редакції Статуту Товариства.
9) Про внесення змін до положень про Загальні збори, Наглядову раду, Виконавчий орган, Ревізійну комісію (ревізора) та інших внутрішніх документів Товариства.
10) Про затвердження нових умов (внесення змін) до діючих трудових договорів (контрактів) з членами Наглядової Ради Товариства, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання (перепідписання) договорів (контрактів) з членами наглядової ради.
11) Про затвердження нових умов (внесення змін) до діючих трудових договорів (контрактів) з членами Ревізійної комісії Товариства, встановлення розміру їх винагороди, обрання особи, яка уповноважується на підписання (перепідписання) договорів (контрактів) з членами Наглядової ради.
12) Про попереднє схвалення значних правочинів, які можуть вчинятися Товариством протягом одного року з дня проведення загальних зборів акціонерів Товариства, про характер правочинів та їх граничну вартість.
13) Вирішення інших питань, пов'язаних із зміною типу та найменування Товариства.

Для участі у зборах вам необхідно мати при собі:

  • Документ, що засвідчує особу акціонера (паспорт);
  • Довіреність на право участі у зборах, оформлену згідно з чинним законодавством (для представників юридичних та фізичних осіб).

Акціонери мають можливість особисто ознайомитись з матеріалами та документами під час підготовки до Загальних зборів акціонерів за адресою: 79025, м.Львiв, вул. Повітряна, 2, юридичний відділ, у робочі дні з 10.00 до 16.00 год., перерва з 12-00 до 13-00 год., та в день проведення загальних зборів, у місці їх проведення.

Адреса веб-сайту, на якому розміщена інформація з проектом рішень щодо кожного з питань порядку денного: http://www.limo.ua

Додаткова інформація для акціонерів Товариства:

Акціонери мають право вносити пропозиції щодо питань, включених до порядку денного Загальних зборів, а також щодо нових кандидатів до складу органів Товариства, кількість яких не може перевищувати кількісного складу кожного з органів. Пропозиції вносяться не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення Загальних зборів, а щодо кандидатів до складу органів товариства - не пізніше ніж за 7 днів до дати проведення Загальних зборів. Пропозиція до порядку денного подається в письмовій формі із зазначенням прізвища (найменування) акціонера, який її вносить, кількості, типу та/або класу належних йому акцій, змісту пропозиції до питання та/або проекту рішення, а також кількості, типу та/або класу акцій, що належать кандидату, який пропонується цим акціонером до складу органів Товариства.

Відповідальна особа за порядок ознайомлення акціонерів з документами – Манохін Олег Валерійович, телефон: (032) 267-34-66.

ПРОЕКТ РІШЕНЬ ЩОДО КОЖНОГО З ПИТАНЬ, ВКЛЮЧЕНОГО ДО ПРОЕКТУ ПОРЯДКУ ДЕННОГО (КРІМ КУМУЛЯТИВНОГО ГОЛОСУВАННЯ):

З питання 1: 1.Обрати лічильну комісію у складі трьох осіб: Бохонко С.Ю. - голова; члени - Коцьо І.С., Півень О.М. З питання 2: 2.1.Обрати головою зборів – Барбадин-Дунець Н.М., 2.2. Обрати секретарем зборів – Бондарчук Л.Т. З питання 3: 3.Затвердити наступний порядок проведення (регламент) загальних зборів Товариства (далі – збори): Виступи з питань порядку денного – до 3 хв. Повторні виступи – до 2 хв. Відповіді на запитання – до 3 хв. Зауваження по процедурі ведення зборів – до 2 хв. Запитання доповідачам подавати Голові зборів в письмовому вигляді з зазначенням реквізитів акціонера (ПІБ або найменування юридичної особи). Запитання, подані без зазначення реквізитів, не розглядатимуться.

Голова зборів ставить питання на голосування.

Голосування на зборах з питань порядку денного проводиться бюлетенями. Бюлетень для голосування містить варіанти голосування за кожний проект рішення (написи "за", "проти", "утримався"). Після розгляду питання та винесення Головою зборів цього питання на голосування, акціонер відмічає у бюлетені свій варіант голосування. Голосування на зборах проводиться за принципом: одна голосуюча акція надає акціонеру один голос для вирішення кожного з питань, винесених на голосування на зборах.

Після закінчення голосування з питання порядку денного акціонер зобов’язаний здати лічильній комісії свій бюлетень для голосування. Лічильна комісія збирає бюлетені, підраховує голоси та оголошує результати голосування. Бюлетень для голосування визнається недійсним у разі, якщо: він відрізняється від офіційно виготовленого Товариством зразка; на ньому відсутній підпис акціонера (представника акціонера); він складається з кількох аркушів, які не пронумеровані; акціонер (представник акціонера) не позначив у бюлетені жодного або позначив більше одного варіанта голосування щодо одного проекту рішення.

Бюлетені для голосування, визнані недійсними не враховуються під час підрахунку голосів. Після закінчення роботи Загальних зборів Головуючий Загальних зборів оголошує про їх закриття. З питання 4: 4. Змінити тип Публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» з "публічного" на "приватне" та відповідно змінити найменування Публічного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» на Приватне акціонерне товариство «Львівський холодокомбінат».

З питання 5: 5. Внести зміни до статуту Товариства шляхом викладення його в новій редакції. Затвердити Статут Приватного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» в новій редакції. Уповноважити голову зборів - Барбадин-Дунець Наталію Михайлівну на підписання нової редакції Статуту.

З питання 6: 6. Доручити здійснити всі юридичні та фактичні дії по реєстрації нової редакції Статуту Приватного акціонерного товариства «Львівський холодокомбінат» в органах державної реєстрації у відповідності до вимог чинного законодавства, засвідчення нової редакції Статуту Товариства у нотаріуса та державної реєстрації нової редакції Статуту Товариства, а також всіх інших необхідних дій - Подвірному Остапу Михайловичу.

З питання 7: 7. Внести зміни до положення про Загальні збори, положення про Наглядову раду, положення про Правління, положення про Ревізійну комісію та інших положень, внутрішніх документів Товариства шляхом викладення їх в наступній редакції. Затвердити нову редакцію положення про Загальні збори, положення про Наглядову раду, положення про Правління, положення про Ревізійну комісію та інших положень, внутрішніх документів Товариства.. Уповноважити Голову правління Товариства на підписання нової редакції положення про Загальні збори, положення про Наглядову раду, положення про Правління, положення про Ревізійну комісію та інших положень, внутрішніх документів Товариства. З питання 8: 8. Пропонується затвердити нові умови (внести зміни) до діючих трудових договорів (контрактів) з членами Наглядової Ради Товариства, встановити розмір їх винагороди, обрати особу, яка уповноважується на підписання (перепідписання) договорів (контрактів) з членами Наглядової ради.

З питання 9: 9. Пропонується затвердити нові умови (внести зміни) до діючих трудових договорів (контрактів) з членами Ревізійної комісії Товариства, встановити розмір їх винагороди, обрати особу, яка уповноважується на підписання (перепідписання) договорів (контрактів) з членами Ревізійної комісії.

З питання 10: 10. Попередньо схвалити будь-які значні правочини, в тому числі кредитні договори, договори іпотеки, договори застави, договори поруки, інші договори та контракти, будь-які зміни та доповнення до раніше укладених кредитних договорів, договорів застави, договорів іпотеки, договорів поруки, інших договорів та контрактів, в т. ч. договорів щодо збільшення обсягу зобов’язань, які можуть бути вчинені Товариством в особі Голови Правління Товариства за попередньою письмовою згодою Наглядової ради Товариства протягом не більш як одного року з дати прийняття цього рішення, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є предметом значного правочину перевищує 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності Товариства. Гранична сукупна вартість таких значних правочинів - не більше 600 млн. грн.

З питання 11: 11. У зв'язку із зміною типу та найменування Товариства пропонується внести зміни до укладених правочинів Товариства, привести всю господарську та виробничу діяльність Товариства (в тому числі щодо пакування товарів) у відповідності до прийнятих змін.